خرید اسید هیومیک

کود مایع اسید هیومیک ، عصاره‌ای از علم و تکنولوژی روز دنیا و همچنین تجربه و مشاهدات دقیق فعالان صنعت کشاورزی است. این مایع با ارزش چنان تأثیری بر روی گیاه و محصولات کشاورزی می‌گذارد، که از عهده هیچ ماده و فرآیند دیگری برنمی‌آید.

کود مایع هیومیک اسید علاوه بر تأثیر فوق‌العاده‌ای که بر روی همه مراحل رشد گیاه و کیفیت و کمیت محصولات کشاورزی دارد، خاک را ترمیم و اصلاح ساختاری می‌کند. به این ترتیب استفاده از این ماده درست مثل تلنگری، خاک و گیاه را از خواب زمستانی بیدار کرده و آنان را وادار به فعالیت می‌کند.

با به کارگیری اسید هیومیک مایع ، حیات و سرزندگی سراسر زمین زراعی یا باغ میوه شما را فراگرفته و گیاهانتان فرآیندهایی چون تنفس، متابولیسم، فتوسنتز، کلروفیل‌سازی و باروری را از سر می‌گیرند. به این ترتیب گل‌آوری و محصول‌دهی در زمین کشاورزی شما رونق قابل‌توجهی می‌یابد.

اسید هیومیک مایع شوک
اسید هیومیک

هیومیک اسید چیست؟

icon

به بیان ساده، اسید هیومیک بقایای موجودات زنده‌ای است، که سال‌ها پیش تجزیه شده و به صورت مواد آلی درآمده‌اند. این ماده از زنجیره‌های طولانی مولکولی با وزن زیاد و رنگ قهوه‌ای تیره تشکیل شده‌است. اسید هیومیک صرفاً یک اسید نیست و تا کنون توسط هیچ دانشمندی در یک طبقه‌بندی خاص قرار نگرفته‌است. این ماده ترکیبی پیچیده از اسیدهای انحلال‌پذیر در محلول‌های قلیایی است. هیومیک اسید به طور طبیعی و به عنوان بخشی از چرخه حیات در خاک‌ها، اقیانوس‌ها، دریاها و نهرها وجود دارد.

تکنیک‌هایی که در کشاورزی مدرن به کار گرفته می‌شود، اسید هیومیک موجود در خاک‌های کشاورزی و باغی را محدود کرده‌است. زیرا چرخه حیات در طبیعت توسط انسان تا حد زیادی مختل شده‌است. بنابراین این ماده در حال حاضر برای رونق کار کشاورزان و باغداران و یا حتی حیات انسان، درست مثل یک گنج با ارزش است.  

چرا خاک من به اسید هیومیک نیاز دارد؟

اسید هیومیک هومی پلاس

یک خاک سالم حاوی حدود 45 درصد مواد معدنی (شن و ماسه، گل‌و‌لای، خاک‌رس)، 25 درصد هوا، 25 درصد آب و 5 درصد مواد آلی است. اگرچه فقط 5 درصد خاک معمولاً از مواد آلی تشکیل شده‌است، اما حیات خاک به این ماده وابسته است. از این 5 درصد مواد آلی موجود در خاک، نیمی از آن ماده آلی تثبیت‌شده یا هوموس است.

خاک برای سالم و فعال ماندن، به هوموس کافی نیاز دارد. هوموس ساختار خاک را ارتقاء می‌دهد، ظرفیت نگهداری آب را افزایش می‌دهد و محیط سالمی در خاک برای میکروارگانیسم‌های مفید ایجاد می‌کند. در صورت عدم وجود هوموس و اسید هیومیک، خاک نمی‌تواند از پس تأمین غذا و ملزومات حیات گیاه برآید.

خیلی از کودها وجود دارند که مواد مغذی موردنیاز گیاه را وارد خاک می‌کنند، اما هیچ فایده‌ای به گیاه نمی‌رسانند. چرا که این مواد هیچ تأثیر مثبتی بر روی ظرفیت تبادل کاتیونی خاک نمی‌گذارند.

جالب است بدانید که اسید هیومیک این قابلیت را دارد. بنابراین اسید هیومیک باعث می‌شود که اثرگذاری کودهای دیگر نیز به مراتب بیشتر شود.

تاثیر هیومیک اسید بر خاک

در این ویدیو خواهید دید که اسید هیومیک چه تاثیراتی بروی خاک از خود به جای می گذارد.

اسید هیومیک مایع چه فایده‌ای برای محصولات من دارد؟

برای شناخت بهتر اسید هیومیک و مکانیسم آن در اصلاح خاک، ابتدا باید درک درستی از تفاوت‌های میان مواد آلی موجود در خاک و هوموس‌ها داشته‌باشیم. هوموس اصطلاحی است که به مجموعه‌ای از مواد هوموکی تفکیک‌شده می‌گویند. مواد آلی ترکیبی از عناصر است، که به میزان‌های مختلف در خاک وجود دارند.

اسید هیومیک به عنوان یکی از غنی‌ترین هوموس‌های شناخته‌شده، فواید بیشماری دارد. این ماده علاوه بر تقویت عمومی گیاه، آن را در مقابل انواع بیماری و آفت ویران‌کننده مصون می‌دارد. همه مزیت‌های اسید هیومیک دست آخر به نفع محصول نهایی است. بنابراین فواید هیومیک اسید مایع عبارتند از:

شاید تأثیر این ماده و کاربرد آن در بخش‌هایی غیر از کشاورزی نادیده گرفته شده‌است. اما بدون وجود اسید هیومیک‌ مایع، چمن‌زارها، پارک‌ها، زمین‌های فوتبال و گلف و همچنین گل‌ و گیاهانی که به منظور زیباسازی فضاهای شهری در بلوارها کاشته می‌شوند، سبز و سرزنده نخواهند بود.

خرید هیومیک اسید مایع شوک

اسید هیومیک مایع شوک از خالص‌ترین منابع هیومیک اسید به دست آمده و به منظور اثرگذاری بیشتر به شکل مایع درآمده است. این ماده ارگانیک دسترسی ریشه گیاه را به آب و مواد غذایی بهبود می‌بخشد. به علاوه استفاده از این مایع در زمین‌های کشاورزی و مزارع، اگر با زمان‌بندی درست انجام شود، تغییرات چشمگیری در محصولات گیاهی ایجاد می‌کند.

نادیده گرفتن مزیت‌های این ماده در گیاهان، فرصت تولید محصولات باکیفیت را از کشاورزان و باغداران می‌گیرد. بنابراین، استفاده از کود هیومیک اسید مایع برای بازیابی خاک سالم، گیاهان سالم و محصولات سالم ضروری است.


اسید هیومیک مایع شوک

فروش انواع هیومیک اسید اصل

icon

برای خرید انواع کود اسید هیومیک می‌توانید با شماره 091300722826 تماس گرفته تا علاوه بر ثبت سفارش خود از مشاوره پیش از خرید بهره مند شده و تحولی در کسب‌وکار کشاورزی خود ایجاد کنید.

agromin
algaestim
gentarol
rootage

خوش آمدید!

وارد ناحیه کاربری خود شوید

رمز عبور خود را بازیابی کنید

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را برای بازنشانی رمز عبور خود وارد کنید.