خرید کود نیترات کلسیم

نیترات کلسیم یک ماده مقوی برای خاک است و چون باعث تازگی آن می شود از محبوب ترین کودهای مصرفی میان کشاورزان به شمار می رود. خرید نیترات کلسیم برگ برنده ای برای کشاورزانی است که به دنبال کودهای گلخانه ای برای تولید محصولاتی پربار و پربازده هستند. با ما همراه باشید تا همه چیز را درباره چگونگی خرید نیترات کلسیم و تاثیر آن بر گیاهان مختلف برایتان بگوییم.

خرید کود نیترات کلسیم
کود نیترات کلسیم

آشنایی و خرید نیترات کلسیم

icon

سوالی که ذهن بسیاری از کشاورزان عزیز که تجربه و سابقه زیادی در امر تولید گیاهان پرمحصول دارند را اشغال کرده این است که با وجود کلسیم موجود در خاک، چه نیازی به خرید نیترات کلسیم است؟ خوب است بدانید چون کلسیم موجود در خاک همراه با مواد آهکی است، قابل جذب توسط گیاه نبوده و کلسیم موجود در خاک قابلیت انحلال در آب را ندارد، باید برای رفع نیاز گیاه به کلسیم آن را به صورت کود به گیاه برسانند.

کشاورزان عزیزی که قصد خرید نیترات کلسیم دارند، می دانند که این کود از جمله نمکهای پر مصرف در خانواده کودهای کلسیم است که سفید رنگ است و در آب به خوبی حل می شود. این کود به طور مستقیم توسط گیاه جذب شده و مصرف آن باعث افزایش رشد گیاهان مختلف می­شود. این کود به دو صورت مایع وجامد در بازار موجود است که نوع مایع آن به طور مستقیم با گیاه مصرف شده و نوع جامد آن به صورت پودر مصرف می­شود.

مواد تشکیل دهنده کود نیترات کلسیم

icon

کود نیترات کلسیم یک کود کاملاً محلول است که به شکل گرانول یا دانه های سفید رنگ موجود است. این کود دارای 19 درصد کلسیم محلول در آب است که برای کمبود نیتروژن و کلسیم گیاه استفاده می شود. وجود 15.5 درصد نیترات نیز از مواد دیگر تشکیل دهنده این کود است. ضمن آن که فروش نیترات کلسیم به خاطر ازت موجود در آن نیز بالا بوده و باعث تقویت بیشتر محصولات باغبانی و کشاورزی می شود.

 این کود علاوه بر این که با داشتن کلسیم، کمبود کلسیم گیاه را تامین می­کند، از شوری خاک نیز جلوگیری کرده و هیچگونه نمک و شوری را به ریشه نمی افزاید. از سوی دیگر چون به طور مستقیم توسط گیاه جذب می شود باعث رشد سریع آن می­شود. خرید نیترات کلسیم منجر به جذب کاتیون های پتاسیم، کلسیم و منیزیم شده که منبع خوبی برای تامین ازت مورد نیاز محصولات باغبانی و کشاورزی است. نیترات موجود در این نوع کود، ایده آل ترین فرم نیتروژن است که توسط گیاه قابل جذب بوده و تاثیر شگفت انگیزی بر رشد و محصول دهی گیاه دارد.

کود نیترات کلسیم
خرید اینترنتی کود نیترات کلسیم

دلایل قانع کننده برای خرید کود نیترات کلسیم

icon

از ویژگی های منحصر به فردی که کشاورزان را به خرید کود نیترات کلسیم ترغیب می­کند، باقی ماندن آن در ریشه و عدم خروج آن اسن. تولید محصول با کیفیت نیز از دلایل دیگر مصرف این کود است. یکی از دلایل دیگر فروش کود نیترات کلسیم افزایش تحمل گیاه در برابر آفت ها و بیماری ها است.

مود نیترات کلسیم ریشه را در خاک مقاومکرده و باعث افزایش طول عمرآن می­شود. از تاثیر این کود بر روی برگ های زرد رنگ و ضعیف نیز نباید غافل بود.

محافظت از گیاه در برابر خطرات و تولید محصول با وزن وکیفیت ایده آل دلیل دیگری برای فروش نیترات کلسیم است.

مصرف نیترات کلسیم تحمل گیاه را در برابر تنش گرمایی افزایش می دهد و شرایط مطلوبی برای اطراف ریشه در گیاهان پرمحصول ایجاد می کند.

 با خرید نیترات کلسیم دوام و ماندگاری محصول برداشت شده شما بیشتر خواهد شد.

افزایش کیفیت و رنگ پذیری گل های زینتی نیز دلیل دیگری برای فروش نیترات کلسیم است.  

نکات طلایی قبل از مصرف کود نیترات کلسیم

icon

 

پس از خرید نیترات کلسیم باید آن را در جای خشک که دارای دمای مناسب است نگهداری کنید.

از ترکیب کردن کود نیترات کلسیم با سایر کودها مانند کودهای سولفاته و فسفاته اجتناب کنید چون باعث از بین رفتن خواص آن شده و برای گیاه ایجاد مشکل می­کند.

 برای محلول پاشی کود نیترات کلسیم درمورد گیاهان هسته دار کمی محتاط تر عمل کرده و برای جلوگیری از بروز هر گونه مشکل می­توانید با کارشناسان وبسایت نیاز گیاهان در تماس باشید.

کشاورزی

خرید اینترنتی کود نیترات کلسیم

استقبال فراوان برای فروش نیترات کلسیم باعث افزایش کمی و کیفی محصول تولیدی و در پی آن، درآمد بیشتر کشاورزان و نیز افزایش سلامت عمومی جامعه می­شود. در وبسایت نیازگیاهان انواع کود کشاورزی با هر نوع بسته بندی، وزن و اندازه مورد نیاز شما قابل خرید است و کشاورزان و باغداران عزیز به سادگی می­توانند خرید کود نیترات کلسیم را به صورت آنلاین انجام دهند.

خرید اینترنتی انواع کودهای آلی، شیمیایی و غیره با قیمت مناسب و کیفیت بالا با با یک تماس ساده با کارشناس ما ” 09130072826 در کوتاه ترین زمان ممکن صورت پذیر است.

خرید اینترنتی کود نیترات کلسیم

خوش آمدید!

وارد ناحیه کاربری خود شوید

رمز عبور خود را بازیابی کنید

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را برای بازنشانی رمز عبور خود وارد کنید.