خرید کود کامل NPK (ان پی کا)

همانطور که می دانید گیاهان همانند انسان ها نیاز به تقویت برای رشد دارند و خرید کود npk ، در تحقق این امر، کمک زیادی خواهد کرد. در این راستا قصد داریم علاوه بر بررسی همه جانبه ی npk ؛ در انتهای مقاله شما را با خرید اینترنتی کود npk ، خرید کود سه بیست و روش های خرید اینترنتی کود npk آشنا کنیم.

  • چرا از کود شیمیایی  npk استفاده کنیم؟

کودهای شیمیایی، به سه صورت پودر، گرانول و مایع وجود دارد که می توانید با توجه به نیاز گیاه، از آن استفاده نمایید.

خرید کود npk ، می تواند یکی از بهترین انتخاب ها برای تقویت گیاهانتان باشد. گیاهان از زمان کاشت، نیاز به مواد مغذی دارند تا بتوانند به بهترین شکل رشد کنند و میوه دهند. خاک به صورت طبیعی، دارای مواد آلی می باشد اما مقدار آن گاهی برای رشد کافی نیست و باید از کودهای شیمیایی با مقدار عناصر مغذی مشخص استفاده نمود.

یکی از بهترین گزینه ها، خرید کود npk است. عناصر موجود در کود npk، عناصر ماکرو و عناصر میکرو هستند. عناصر ماکرو از عناصر ضروری برای رشد گیاه می باشند و عناصر میکرو هم عناصر مغذی هستند که همیشه به مقدار کم در کودهای شیمیایی وجود دارند. ممکن است شما تصور کنید که کودهای طبیعی، کود مفیدتری برای گیاهتان باشد اما کودهای شیمیایی مزیت های بیشتری نسبت به کودهای طبیعی دارند.

خرید کود NPK
کود NPK

انواع کودهای npk

icon

کود npk انواع مختلفی دارند که هرکدام، خاصیت ها و مواد مغذی مخصوص به خود را دارد. کود سه بیست ، یکی از بهترین کودها می باشد که عناصر ماکرو و میکرو در آن به صورت کاملا مساوی وجود دارد که باعث می شود گیاه و درخت شما به بهترین نحو رشد نماید. قطعاً خرید کود سه بیست یکی از بهترین انتخاب‌ها برای رشد گل و گیاه و درختان باغی است. شما می توانید با خرید کود NPK از سایت‌ های فروش اینترنتی کود npk، علاوه بر خرید کود مورد نظر، از خدمات پیرامون سایت نیز بهره مند شوید.

 

عناصر اصلی کود npk

icon
عناصر ماکرو در کشاورزی نیتروژن (N) - فسفر (P) - پتاسیم (K)

کودهای پتاسیم؛ افزایش کیفیت

استفاده از کودهای پتاسیمی، باعث افزایش کیفیت طعم و شکل ظاهری میوه ها خواهد شد. پتاسیم یکی از عناصر بسیار مهم در رشد گیاهان و بالا بردن کیفیت آن ها می باشد. اگر شما باغدار هستید و به دنبال افزایش کیفیت میوه های باغ خود می باشید، کود پتاسیمی، بهترین انتخاب برای شما است.

کودهای فسفر؛ افزایش استحکام گیاه

اگر شما در ابتدا خاک خود را با فسفر تقویت کنید و سپس نسبت به کاشت گیاه اقدام نمایید، گیاه از لحاظ ریشه و ساقه به خوبی رشد خواهد کرد و استحکام گیاه تضمین می شود. فسفر عنصری است که نقش بسیار مهمی از ابتدای کاشت تا رشد کامل گیاه دارد و کمبود آن باعث می شود تا رشد گیاه متوقف شده و ساقه های آن شکننده شود.

کودهای نیتروژنی؛ عنصر اصلی

نیتروژن یکی از عناصر اصلی برای رشد گیاهان است. خرید کود npk ، با مقدار نیتروژن کافی، باعث می شود تا عمل فتوسنتز در گیاه به خوبی انجام شود و رشد آن نیز بهبود پیدا می کند. همچنین یکی از مزیت های استفاده از کودهای نیتروژنی، این است که خاک تیره می شود و همین امر باعث جذب بیشتر نور خورشید می گردد.

مزیت کود NPK

نحوه استفاده از کود npk

زمانی که کود مناسب محصول خود را خریداری کردید، می توانید با توجه به دستورالعمل های درج شده بر روی کود، و یا پرسیدن از کسانی که در این زمینه تخصص کافی دارند، به گیاه خود کود دهید. به یاد داشته باشید زیاده روی در کود دادن به گیاهان، نه تنها مفید نخواهد بود، بلکه آسیب های جدی به گیاه وارد می نماید.

 مهم ترین مزیت های کود npk

  • کودهای شیمیایی npk، انواع مختلفی دارند که در هرکدام میزان عناصر ماکرو آن مشخص شده است و شما می توانید با توجه به نیاز گیاه، کود مخصوص به آن را خریداری نمایید.
  • خرید کود شیمیایی npk به نفع شماست اگر می خواهید گیاهتان در کوتاه مدت تقویت شود و رشد خوبی داشته باشد.

خرید انواع کود ( ان پی کا ) NPK

icon

مطمئناً با مطالعه این مقاله، اهمیت و ضرورت استفاده از کودهای حاوی NPK برایتان مشخص شد. پس بهتر است بدون تردید و تعلل اقدام به خرید این نوع تقویت‌کننده‌ها کرده و باغ و زمین کشاورزی خود را رونق ببخشید. برای خرید اینترنتی کود NPK می‌توانید با استفاده از شماره تماس 09130072826 ، با کارشناسان و متخصصان این مجموعه ارتباط برقرار کرده و سفارش خود را ثبت کنید.

خرید آنلاین کود npk

امروزه بازار فروش کود npk و دیگر نهاده‌های کشاورزی به سمت بازارهای آنلاین گرایش بیشتری پیدا کرده است. البته با در نظر گرفتن مزیت های فروش اینترنتی کود npk، ترجیح اکثر کشاورزان به خرید اینترنتی کود کشاورزی است.

سایت نیاز گیاهان ، با فروش اینترنتی کود npk، این فرصت را در اختیار کشاورزان، باغ داران، گلخانه ‎دارها و حتی کارآفرینان این حوزه ی کسب و کار، فراهم نموده تا با خرید اینترنتی کود شیمیایی، npk ، کود سه بیست و سایر نهاده‌های کشاورزی، خریدی با اطمینان و مقرون به صرفه داشته باشند.

جهت خرید کودهای NPK و دریافت مشاوره رایگان پیش از خرید می توانید با شماره 09130072826 بگیرید.

کود NPK

خوش آمدید!

وارد ناحیه کاربری خود شوید

رمز عبور خود را بازیابی کنید

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را برای بازنشانی رمز عبور خود وارد کنید.