خرید کود جلبک دریایی

با خرید کود جلبک دریایی، گیاهانتان را به یک مهمانی دوست داشتنی دعوت کنید، چون کود جلبک دریایی از کودهای مورد علاقه همه گیاهان در هر اقلیمی است. کشاورزان عزیزی که اقدام به خرید اینترنتی کود جلبک دریایی می­کنند، می­دانند که کود جلبک دریایی حاوی عناصر کمیابی است که در سایر کودهای گیاهی و حتی دامی هم پیدا نمی­شود. همراهی با ما تا پایان مقاله، علاوه بر آشنایی با خواص بی نظیر این کود، شما را برای خرید عصاره جلبک دریایی قانع می­کند.

خرید کود جلبک دریایی جنریت
عصاره جلبک دریایی

کود جلبک دریایی چیست؟

icon

با خرید اینترنتی کود جلبک دریایی صاحب یکی از کودهای ارگانیک خواهید شد که طیف وسیعی از مواد غذایی با ارزش برای رشد گیاهان مختلف را با خود دارد. کود جلبک دریایی یک کود آلی است که عناصر ارزشمندی مانند منیزیم، فسفر، پتاسیم، روی، مس، آهن و نیتروژن است که باعث رشد بیشتر گیاه و افزایش گلدهی آن شده و از سوی دیگر به افزایش آب درون خاک های شنی کمک می­کند.

عصاره جلبک دریایی هدیه ای از دل طبیعت

icon

برای تهیه کود جلبک دریایی می توانید یک طبیعت گردی فوق العاده در کنار ساحل دریا و دریاچه یا رودخانه ها داشته باشید و از جوی های آب اطراف جنگل، حاشیه رودخانه، ساحل دریا و غیره این گیاه مفید را هدیه بگیرید. البته قبل از هر کار مطمئن شوید که جمع آوری جلبک دریایی در این مکان ها غیر قانونی نباشد. هنگام تهیه کود جلبک دریایی از دامن طبیعت، نگران آسیب زدن به محیط زیست نباشید، چون جلبک دریایی موجود در طبیعت تجدید پذیر و پایدار است و دوباره به صورت خودرو  رشد می کند.

کود جلبک دریایی
عصاره جلبک دریایی

ویژگی های منحصر به فرد کود جلبک دریایی

icon

شاید خرید عصاره جلبک دریایی از نظر خیلی ها کار مفیدی نباشد ولی اگر با خواص بی نظیر این کود بر روی گیاهان مطلع شوند، آنها هم به جمع طرفداران این   کود خواهند پیوست. برخی فواید خرید کود جلبک دریایی به شرح زیر است.

  • افزایش عملکرد گیاه با افزایش شاخ و برگ آن

  • افزایش مقاومت گیاه در برابر استرس، سرما و سایر بیماری های محیطی

  • کود جلبک دریایی باعث جذب مواد معدنی از خاک می شود.

  • کود جلبک دریایی باعث افزایش پروتئین گیاه می شود.

  • کود جلبک دریایی باعث بهبود رنگ میوه و افزایش قدرت محصول تولیدی است.

  • با استفاده از کود جلبک دریایی، سایر کودها و آفت کش ها جذب بهتری در گیاه دارند.

  • کود جلبک دریایی با تحریک ریشه تعداد و طول آن را افزایش می دهد.

نحوه مصرف کود جلبک دریایی

icon

قبل از خرید کود جلبک دریایی خوب است بدانید این کود به دو صورت پودری و مایع در بازار موجود است که به صورت محلولپاشی و همراه با آبیاری برای گیاهان زراعی، درختان میوه، صیفی جات، گیاهان زیتنی و سبزیجات قابل استفاده است. بهترین روش برای استفاده از کود جلبک دریایی محلولپاشی است که کارایی 8 تا 20 برابری بیشتر از استفاده خاکی دارد. محلولپاشی از ورود آفت هایی مانند مگس بر روی گیاه هم جلوگیری می کند.  

برای آماده کردن محلول باید 10 میلی لیتر کود جلبک دریایی را در یک لیتر آب حل کرده و آن را روی خاک و  اطراف ساقه بریزید.

خرید کود جلبک دریایی
خرید عصاره جلبک دریایی

بهترین زمان مصرف کود جلبک دریایی

icon

کشاورزان و باغداران عزیز می توانند، پس از خرید کود جلبک دریایی کوددهی به گیاه را در تمامی مراحل رشدی کلیه گیاهان زراعی، باغی و زینتی انجام دهند . در این مدت می­توانید هر دو هفته یک بار باید از کود جلبک دریایی استفاده کنید. همچنین می­توانید 10 روز قبل از برداشت میوه و سبزیجات هم از کود جلبک دریایی استفاده کنید تا ماندگاری، محصول تولیدی بسیار بیشتر و چشمگیرتری داشته باشید.

اگر از 1 تا 2 روز قبل از برداشت گل های شاخه بریده، محلول عصاره جلبک دریایی را بروی آن اسپری کنید، نتیجه رضایت بخش افزایش ماندگاری گل ها را به وضوح خواهید داشت.

تاثیر کود جلبک دریایی برای گیاهان آپارتمانی

با خرید اینترنتی کود جلبک دریایی، مواد غذایی معدنی و عناصر مفیدی چون منیزیم، پتاسیم، آهن، نیتروژن و روی را مهمان گل ها و  گیاهان زینتی و آپارتمانی خود کنید. جالب است بدانید کود جلبک دریایی، محرک رشد گیاهان آپارتمانی بوده و علاوه بر این که باعث ریشه گذاری می شود، رشد سریع گل دهی گیاهان آپارتمانی نیز از خاصیت دیگر آن برای گیاهان آپارتمانی است.

کود جلبک دریایی
خرید کود جلبک دریایی جنریت

خرید عصاره جلبک دریایی

کسانی که با خرید کود جلبک دریایی می­خواهند به رشد و شادابی گیاهانشان کمک کنند، باید بدانند هر چند این محصول مانند کود پلت مرغی کاملاً ارگانیک است اما استفاده از آن بدون آگاهی، سلامت گیاه را به خطر می اندازد.

با تماس با شماره 09130072826 نه تنها می­توانید از مشاوره رایگان کارشناسان سایت نیاز گیاهان بهره مند شوید، بلکه با ثبت خرید اینترنتی کود جلبک دریایی از ارائه برنامه غذایی مناسب با گیاهانتان نیز بهره مند شوید.

خوش آمدید!

وارد ناحیه کاربری خود شوید

رمز عبور خود را بازیابی کنید

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را برای بازنشانی رمز عبور خود وارد کنید.