Questions

خاک زمین کشاورزی من بسیار سفت و سنگین است و هر چقدر کود دهی را انجام می‌دهم باز هم در رشد گیاه تاثیری ندارد، راه حل چیست؟

سفتی خاک به دلیل شخم نزدن اصولی و عدم استفاده از کود اصلاح خاک اتفاق می‌افتد، همچنین عدم مشاهدۀ تاثیر کوددهی به این دلیل است که بافت خاک سنگین است و عناصر نمی‌توانند توسط ریشه گیاه جذب شوند، چارۀ این مشکلات استفاده از کود هیومیک اسید از برند بمب یا شوک است.

پیشنهاد می‌کنیم یک ماه و نیم قبل از برداشت از کودهای کامل مثل کود فول مکس بمب یا ده ایکس شوک که دارای ده عنصر مغذی هستند استفاده کرده و یک ماه قبل از برداشت نیز حتما از کودهای پتاس بالا بمب یا پتاس بالا شوک استفاده کنید.

علت این اتفاق، ضعیف بودن شاخه‌هایی است که میوه به آنها متصل می‌باشد. برای جبران کمبود عناصر حتما از کود کامل فول مکس بمب یا ده ایکس شوک و علاوه بر آن از کود سیلیکات پتاسیم شوک استفاده کنید.

تنها عنصری که بیشترین تاثیر را در جذب آب به درون میوه دارد و تقسیم سلولی گیاه را افزایش می‌دهد، عنصر پتاسیم است؛ پیشنهاد می‌کنیم یک ماه قبل از برداشت از کود پتاس بالا بمب یا پتاس بالا شوک استفاده کنید.

بهترین کود برای افزایش گلدهی در زمانی که درختان تازه جوانه زده‌اند، استفاده از کود فروت ست و کود مخصوص گلدهی از برندهای بمب و شوک هستند.

درختان برای تولید میوه انرژی زیادی را مصرف می‌کنند و چنانچه بعد از برداشت محصول، آنها را تقویت نکنید به احتمال زیاد سال بعدی میوه نداده یا باردهی خیلی کمی دارند. برای تجدید قوای درختان، پس از برداشت حتما از کود فروت ست بمب یا فروت ست شوک استفاده کنید و از این طریق از بروز سال آوری جلوگیری کنید.

در محصولاتی که رنگدانه قرمز دارند مانند گیلاس و آلبالو، انار، سیب قرمز، شلیل و… خوش رنگ بودن بسیار مهم است. پیشنهاد می‌کنیم قبل از برداشت از کود رنگ آوری شوک استفاده کنید.

میوه‌ها برای شیرین شدن در مرحله رسیدن، نیاز به افزایش میزان قند دارند. استفاده از دو کود آهن و پتاس بالا می‌تواند میوه را شیرین و خوشمزه کند.

برای مغز گرفتن میوه باید از کودهای فسفر بالا استفاده کرده و چنانچه مغزها ظاهر معیوبی دارند از کودهای کلسیم برندهای بمب و شوک استفاده کنید.

چنانچه برگ‌های جوان گیاه زرد می‌شوند علت آن کمبود عنصر آهن است و در صورتی‌که برگ‌های قدیمی‌تر گیاه زرد می‌شوند علت آن کمبود عنصر پتاسیم است. پیشنهاد می‌کنیم از کودهای آهن و پتاس بالا برند بمب و شوک استفاده کنید.

در اولین آبیاری یا آب استارت از کود مخصوص گلدهی زعفران از برند بمب یا  شوک که درصد بالایی فسفر و دیگر عناصر مورد نیاز گیاه زعفران دارند و میزان گلدهی را افزایش می‌دهد، استفاده کنید.

در شرایط محیطی نامناسب مانند سرما و گرمای شدید، کم آبی و… حتما از کودهای اسید آمینه و جلبک دریایی از برند بمب یا شوک استفاده کنید تا گیاه سالم بماند.

فسفیت پتاسیم کود مناسب پیشگیری و درمان بیماری‌های قارچی گیاه است. کود فسفیت پتاسیم را در محل آسیب دیده محلول پاشی کنید و به مدت یک هفته از هیچ کود و سم دیگری استفاده نکنید تا شاهد نتیجه باشید.

کمبود کلسیم باعث ترک خوردن میوه‌ها و محصولات به ویژه در هندوانه و خربزه، انار و پسته می‌شود. پیشنهاد ما استفاده از کود کلسیم برندهای بمب یا شوک است.

در صورتی که مبلغ سفارش شما بالاتر از دو میلیون تومان باشد، از فروشگاه ما به میزان پنج درصد از مبلغ سفارشتان، تخفیف دریافت می‌کنید تا به راحتی بتوانید هزینه ارسال را پرداخت کنید.

نانو کودهای برند بمب و شوک در خارج از کشور تولید می‌شوند و به قیمت روز ارز خارجی به ایران وارد می‌شوند. توجه کنید که خلوص، کیفیت و تکنولوژی ساخت کودهای خارجی بمب و شوک، قابل قیاس با نمونه‌های تولید شده مشابه در داخل کشور نیست. با این وجود، ما اصلی‌ترین وارد کننده این کودها هستیم و بدون واسطه و با قیمت مناسب این محصولات را به دست شما عزیزان می‌رسانیم.

کودهای کشاورزی که ما عرضه می‌کنیم در معتبرترین آزمایشگاه‌های کشور آزمایش شده‌اند و گواهی خلوص را دریافت کرده‌اند. ادعای ما راجع به کیفیت کودهای کشاورزی‌مان، پس از مصرف صحیح توسط کشاورزان، اثبات شده و نتایج به دست آمده، نشان دهنده کیفیت محصولات هستند.

فروشگاه اینترنتی نیاز گیاهان دارای مجوزهای رسمی فروش و فعالیت اینترنتی از مراجع قانونی است و شما با کلیک بر روی نماد اعتماد الکترونیکی (اینماد) می‌توانید نسبت به فروشگاه ما اطمینان حاصل کنید. همچنین پس از ارسال محموله، کد رهگیری تیپاکس یا بارنامۀ باربری برای شما مشتریان عزیز ارسال می‌شود تا سفارش خود را پیگیری کنید.

در صورتی که محصول به دست مصرف کننده رسیده و درب محصول باز شده باشد، بازگشت کالا به هیچ عنوان امکان پذیر نیست.

چنانچه کالا به دست مصرف کننده رسیده اما درب محصول باز نشده باشد، در ازای پرداخت هزینۀ ارسال توسط مشتری، عودت محصول پذیرفته می‌شود.

چنانچه درخواست لغو سفارش پیش از فرایند ارسال کالا را داشته باشید، بدون کسر وجه، هزینه سفارش به شما بازگردانده می‌شود.

بله، فروشگاه نیاز گیاهان آمادۀ همکاری با فروشگاه داران محترمی است که علاقه‌مند هستند محصولات بمب و شوک را عرضه کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران نیاز گیاهان تماس تلفنی برقرار کنید.

سوال خودت رو از تو لیست بالا پیدا نکردی ؟
بیا اینجا برامون بنویس تا به سوالات رسیدگی بشه

نام کاربر(ضروری)